טויוטה דנאל מוטורס

אודות טויוטה דנאל מוטורס

 

דנאל מוטורס - סוכנות מורשית טויוטה בכפר סבא נוסדה בשנת 2007 ע"י האחים יעקב ואיציק כהן.

איציק כהן, בעל מקצוע ותעודת אומן מדופלם אשר צבר ניסיון ומוניטין של למעלה מ –20 שנה במרכזי שירות. יעקב כהן, מנהל מערכות מידע בעברו ובעל תואר ראשון במנהל עסקים.

 

סוכנות דנאל מוטורס מעניקה לקהל לקוחותיה המגוונים מכפר סבא, רעננה, הוד השרון, כוכב יאיר, אלפי מנשה, מתן, טירה, טייבה ואזור השרון שירות ברמה הגבוהה ביותר, מקצועיות ואמינות בלתי מתפשרת- כל אלה כיאה לפרמטרים הקפדניים של טויוטה העולמית.

 

מיום הקמתה, הציבה דנאל מוטורס בעדיפות הגבוהה ביותר את נושא שביעות רצון לקוחותיה. לראיה, היא צוינה לשבח בשנת 2008 ע"י יבואן טויוטה ישראל על השירות המצוין ללקוחותיה וב-2009, 2010 ו-2011 זכתה בפרס איצ'יבאן (מספר 1 ביפנית) ע"י טויוטה אירופה. מדובר בהישג חסר תקדים.

 

נושא המצוינות בשירות בא לידי ביטוי בליווי האישי והיחס האישי אותם מקבל הלקוח, תוך הקפדה על שיפור מתמיד במערך השירות. השירות האיכותי בנוסף ליחס החם והמשפחתי הובילו להצטרפותם של רבים למעגל הלקוחות של דנאל מוטורס. 

 

דנאל מוטורס גם חרטה על דגלה את נושא איכות הסביבה. כחלק מהמעבר של טויוטה העולמית לפעילות ירוקה וידידותית לסביבה, דנאל מוטורס היא בעלת תו תקן ISO 14001- תקן לאיכות הסביבה, והיא מפעילה "תוכנית ירוקה" וחדשנית, הממחזרת את כל השמנים התעשייתיים והפסולת השונות מהמוסך ומכלל הסוכנות.

 

כתבה על דנאל מוטורס באתר TheMarker > לחצו כאן
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות